Audiobooki

Aktywizujące audiobooki Julka i Szpulka

Audiobooki Julki i Szpulki to aktywizujące książki mówione w formie udźwiękowionej lub lektorskiej. Dostępne są dwie serie audiobooków: detektywistyczna “Julka i Szpulka” na podstawie książek oraz edukacyjne “Rozplątane Historie”, które uczą dzieci, jak samodzielnie rozwiązywać problemy. Audiobooki Julki i Szpulki poprzez swoją aktywizującą formę uczą koncentracji uwagi, krytycznego myślenia, tłumaczą skomplikowane relacje z innymi oraz pokazują, jak rozumieć swoje własne emocje, skąd się biorą, jak o nich mówić i jak je przekuć w pozytywne działanie.

Czym są aktywizujące audiobooki?

Zachęcają do aktywnego słuchania poprzez zadawanie pytań, wspólną zabawę oraz aktywności zawarte w  materiałach dodatkowych, które można wydrukować i uzupełnić podczas słuchania. Dzięki dodatkowym zadaniom dzieci uczą się uważnego słuchania, mogą lepiej zrozumieć przedstawiony problem i samodzielnie wyciągnąć wnioski z zasłyszanej historii. A poza tym to świetna zabawa! Materiały dodatkowe u naszych dystrybutorów zwykle dołączone są do audiobooka lub można je pobrać poniżej.

Dlaczego są dwie wersje audiobooka?

O tym zdecydowali fani Julki i Szpulki. Okazało się, że około 40% dzieci woli słuchać audiobooków w wersji lektorskiej, a 60% w formie udźwiękowionej. Dwie wersje to ukłon w stronę najmłodszych słuchaczy, by mieli wybór tego, jak wolą słuchać. To także ukłon w stronę dzieci z rozmaitymi potrzebami, by mogły słuchać tak, by sprzyjało to trenowaniu koncentracji uwagi. Poza tym samodzielność wyboru wpisuje się w ideę serii o Julce i Szpulce. W książkach również dzieci same dokonują wyborów. Dwie wersje audiobooka: udźwiękowioną w formie słuchowiska oraz lektorską, bez muzyki i dźwięków, dostępne są u dwóch dystrybutorów: Audioteka i EmpikGo.

Pobierz materiały dodatkowe do audiobooków Julki i Szpulki.

JULKA i SZPULKA CZ.3. Wróbel, który ćwierkał za dużo

Julka i Szpulka; Wróbel który ćwierkał za dużo; książka dla dzieci; interaktywne książki dla dzieci; aktywizujący audiobook; audiobook dla dzieci

Pobierz materiały do audiobooka “Julka i Szpulka. Wróbel, który ćwierkał za dużo”, niech Twoje dziecko stanie się detektywem i samodzielnie rozplącze śledztwo.

ROZPLĄTANE HISTORIE CZ.2 ``Widzę Cię``

Pobierz materiały edukacyjne do Audiobooka “Rozplątane Historie” cz. 2 “Widzę Cię” i uczcie się samodzielnie rozplątywać swoje własne problemy.

ROZPLĄTANE HISTORIE CZ.1 - ``A masz!``

Pobierz materiały edukacyjne do Audiobooka “Rozplątane Historie” cz. 1 “A masz!” i uczcie się samodzielnie rozplątywać swoje własne problemy.

JULKA i SZPULKA CZ.2 - ``Kościochrupek``

Pobierz Materiały Dodatkowe do Audiobooka “Julka i Szpulka. Kościochrupek” i przeprowadź śledztwo! Znajdziesz tam ilustrację z tropami, mapą i znacznikami do mapy w pliku pdf.

JULKA i SZPULKA CZ.1 - ``Sprawa zaginięcia Lulu``

Wydrukuj plik i stwórz portret pamięciowy lalki Lulu słuchając audiobooka „Sprawa zaginięcia Lulu”. Portret możesz także wykorzystać do własnego śledztwa, gdy coś zgubisz.

Sprawdź, gdzie znajdziesz audiobooki Julki i Szpulki.

Tu znajdziesz nasze najnowsze audiobooki w dwóch wersjach: udźwiękowionej i lektorskiej.

Słuchaj naszych audiobooków w dwóch wersjach: udźwiękowionej lub lektorskiej.

Słuchaj naszych audiobooków w wersji udźwiękowionej lub lektorskiej. Dostępne także eBooki.

Pobierz materiały dodatkowe i słuchaj audiobooków Julki i Szpulki. Dostępne także eBooki.

Pobierz materiały dodatkowe zamieszczone powyżej i słuchaj audiobooków Julki i Szpulki.