Wyzwanie „mama” – rozmowa z Anią Przybylską

Ania zanim została mamą postawiła na karierę, wtedy nie bardzo myślała o posiadaniu dzieci, jednak życie Ani ułożyło się inaczej i dzisiaj robi zupełnie coś innego. Nie wróciła do pracy, a zajęła się tworzeniem kreatywnych zajęć dla dzieci, dzięki temu ciekawie spędza czas ze swoimi córkami.

Jednak droga do tego momentu, w którym jest teraz nie była usłana różami – zapraszam na rozmowę z Anią, która opowie o drodze jaką pokonała i o wyzwaniach, z jakimi przyszło się jej mierzyć. Dowiecie się też, do czego Zuzia i Helenka inspirują swoją mamę.

Dziś prowadzi profil na Instagramie @przybylska_tworzy i pomaga innym rodzicom w odkrywaniu kreatywności oraz dzieli się pomysłami na kreatywne i wartościowe spędzanie czasu z dziećmi.

___________________________

#DzieciInspirują to nowa Akcja Wywiadowcza Julki i Szpulki. To cykl wywiadów z rodzicami, których dzieci zainspirowały do … no właśnie, jak się okazuje dzieci mogą inspirować do różnych rzeczy – zmiany podejścia do życia, zrealizowania dawnych marzeń, zmiany ścieżki zawodowej, zrobienia czegoś, czego nigdy nie robili. Poprzez rozmowy z innymi rodzicami chcę pokazać, że pomimo trudów rodzicielstwa, są i pozytywne aspekty, a może właśnie gdyby nie dzieci, to nie mielibyśmy odwagi czegoś zrobić?

#DzieciInspirują #kreatywnemamywyzwanie #rodzicepogodzinach #dlarodziców #julkaszpulka #julkaiszpulka #dzieci #wychowanie #rodzina #matkabezspinki #omatkowyluzuj #rodzice #rodzicielstwo #macierzyństwo #rodzicielstwobliskości #wspierciedlarodzica #wspieranierodziców #mama #tata

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Nie jestem tylko mamą. Jestem też Alicją.
Następny wpis
Dzieci nie ograniczają! – rozmowa z Martą Ostrowską

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.