PROGRAM PARTNERSKI „Agenci Julki i Szpulki”

Chcesz zostać naszym Agentem i wziąć udział w wyjątkowej misji? Czy chcesz przy tym zarabiać na sprzedaży książek i eBooków dostępnych w sklepie julkaszpulka.pl? Dowiedz się więcej o naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM, zostań Agentem Julki i Szpulki, by wspólnie uczestniczyć w niezwykłej przygodzie.

Co to za misja?

Julka i Szpulka to aktywizujące książki detektywistyczne dla dzieci, multimedialne eBooki z dźwiękiem, animacjami, możliwością rysowania i innych interaktywnych aktywności oraz książki dla rodziców, wspierające w codziennych i niecodziennych problemach wychowania. Ta niezwykła, detektywistyczna przygoda ma jeden ważny cel: wspieranie rozwoju dzieci poprzez naukę rozwiązywania problemów, uświadamianie, jak radzić sobie z emocjami, budowanie pewności siebie i samodzielności, wspieranie koncentracji uwagi i logicznego myślenia.

Dlaczego to ważne?

Dzięki nauce umiejętności takich, jak samodzielność, empatia, poszukiwanie rozwiązań, pewność siebie, rozumienie własnych emocji, czy uważność sprawimy, że nasze dzieci staną się w przyszłości pełnymi życzliwości dorosłymi, którzy w sposób świadomy będą podejmować decyzje.

Jak to realizujemy?

Poprzez tworzenie wartościowych treści dla dzieci i rodziców: aktywizujące książki detektywistyczne i multimedialne eBooki dla dzieci z serii Julka i Szpulka, poradniki dla rodziców.

Zestaw Agenta Julki i Szpulki

  • niezbędne materiały graficzne
  • wsparcie w zakresie promocji i sprzedaży
  • prowizja od 5 do 20% (w zależności od wybranego programu i produktu)
  • darmowe książki i eBooki

Szczegóły programu znajdziesz na:

https://webepartners.pl/programy-partnerskie/julka-i-szpulka/