OSKARŻONA O NAPISANIE

Maja Strzałkowska

Cześć! Tu mama Julki i Szpulki oraz dwóch realnych dzieciaków. Jestem matką nieidealną. Odkryłam, że macierzyństwo to nieustanne poszukiwanie kreatywnych sposobów na rozwiązywanie codziennych i niecodziennych problemów. Odkryłam przy tym, że nie trzeba bać się popełniania błędów, bo są one naturalnym etapem w procesie tych poszukiwań. Odkryłam też, że macierzyństwo przypomina pracę detektywa. Tymi odkryciami dzielę się z Tobą prowadząc podcast #RodzicePoGodzinach.  Lubię w swych tekstach przypominać, że dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru to jedyna droga do zachowania równowagi w życiu.

Jestem pisarką. Tworzę książki dla dzieci, inspirując się własnymi doświadczeniami, przygodami moich dzieci, a także swoim dzieciństwem. Pomaga mi w tym zbyt wybujała wyobraźnia.

Jestem self-publisherką – sama wydaję swoje książki, bo lubię mieć dużo na głowie! I nie da się ukryć, że czerpię z tego ogromną satysfakcję.

Jestem żoną wspierającego mnie we wszystkim męża i po prostu Mają, która lubi ludzi – tych dużych, jak i małych. Lubię rozśmieszać, czasem też się powymądrzać (ale bez przesady!), a nade wszystko pomagać.

O tym, jak zaczęła się ta przygoda przeczytasz tutaj.