Na nudę

Nuda! To trzecie, najczęściej powtarzane słowo przez Julkę. Zaraz po „mamo!” i „jestem głodna” (temu ostatniemu najczęściej towarzyszy głośny trzask drzwi lodówki). Na nieustanne wołanie mamy nic nie poradzimy. Szybko nie przejdzie. Na drugie można zaradzić, w zależności od zawartości jedzenia w kuchni. A na nudę… dobrze jest mieć coś gotowego, szczególnie wtedy, kiedy rodzice mają awarię pomysłów.

Poniżej znajdziecie gry, zabawy i darmowe słuchowiska dla dzieci, które zajmą Twoje dziecko, kiedy Ty nie masz czasu. Znajdziecie tu także pomysły na wspólne spędzanie czasu i budowanie więzi. To aktywności, które wspierają rozwój emocjonalny, umysłowy oraz fizyczny Małych Detektywów.

Bawcie się więc mądrze!

AUDIOBOOKI

Aktywizujące audiobooki Julka i Szpulka

Dowiedz się więcej o naszych aktywizujących audiobookach, pobierz materiały dodatkowe i edukacyjne, by uczyć się i aktywnie słuchać.

WARSZTATY

Sprawdź ofertę edukacyjnych warsztatów z Julką i Szpulką. Realizujemy spotkania w przedszkolach, szkołach, biblioteka, ośrodkach kultury i prywatnych firmach.

GRY I ZABAWY

Sprawdź nasze propozycje zabaw, gier i innych aktywności, które rozwiną umiejętności Twojego dziecka, zarówno umysłowe, emocjonalne, jak i manualne.

GALERIA PRAC DETEKTYWÓW

julka i szpulka galeria prac dzieci

Każdy jest wyjątkowy i oto dowody! Sprawdź galerię nadesłanych przez detektywów prac.