Gry, zabawy, filmy oraz materiały edukacyjne

Sprawdź nasze propozycje zabaw, gier i aktywności, które rozwijają koncentrację uwagi, logiczne myślenie oraz wspierają rozwój emocjonalny dzieci, a wszystko poprzez wesołą zabawę.

Prace dzieci lub zdjęcia ze wspólnie spędzanego czasu możesz przesłać Julce i Szpulce: kontakt@julkaszpulka.pl. Chętnie podzielimy się tym na naszych social mediach. 🙂

ZRÓB ILUSTRACJĘ

Pobierz i wydrukuj malowankę. Pomaluj ją, wyklej, ozdób plasteliną lub czymkolwiek zechcesz.
Julka i Szpulka ucieszą się, jeśli wyślesz zdjęcie wykonanej przez dziecko pracy na kontakt@julkaszpulka.pl.

KARTY NA ZŁOŚĆ

Karty Julki i Szpulki “Radzę sobie ze złością” pomagają w nauce panowania nad złością. Dołączona instrukcja pokazuje, jak używać kart podczas zabawy – treningu, jak i podczas napadu złości. Karty otrzymasz gratis po zapisie na NEWSLETTER.

PO NITCE DO SZPULKI

Szpulka wpadła w kłębki tak, że jej nitki – nerwy zaplątały się o zwykłe nitki. Powstał z tego skomplikowany labirynt. Detektywie, pomóż Szpulce odnaleźć nitki i rozplącz pozostałe zadania.

ZNAJDŹ ZŁOŚĆ

Pobierz ilustrację i wspólnie z dziećmi zaznaczcie, jakie części ciała Julki, wyrażają złość. To dobra okazja do porozmawiania, czym jest złość. Pomogą Ci w tym Karty „Radzę sobie ze złością”. Otrzymasz je za darmo zapisując się na NEWSLETTER.

LEMONIADA

Posłuchaj darmowego słuchowiska dla dzieci o tym, że dorośli też mają prawo się złościć. To opowieść, jak sobie radzić ze złością i jak lepiej zrozumieć siebie nawzajem i dbać o relację dziecko – rodzic. Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube.

ZRÓB SZPULKĘ

Pobierz instrukcję i zrób samodzielnie swój kłębek nerwów – Szpulkę. Projekt powstał dzięki naszym dwóm kreatywnym fankom – Gabi i Zuzi oraz ich mamy. Możesz zrobić swoją własną maskotkę. To świetna zabawa i trening małej motoryki.