Zabawy z Julką i Szpulką

Sprawdź nasze propozycje zabaw, gier i aktywności, które rozwijają koncentrację uwagi, logiczne myślenie oraz wspierają rozwój emocjonalny dzieci, a wszystko poprzez wesołą zabawę.

Prace dzieci lub zdjęcia ze wspólnie spędzanego czasu możesz przesłać Julce i Szpulce: kontakt@julkaszpulka.pl. Chętnie podzielimy się tym na naszych social mediach. 🙂

ZRÓB ILUSTRACJĘ

Pobierz i wydrukuj malowankę. Pomaluj ją, wyklej, ozdób plasteliną lub czymkolwiek zechcesz.
Julka i Szpulka ucieszą się, jeśli wyślesz zdjęcie wykonanej przez dziecko pracy na kontakt@julkaszpulka.pl.

KARTY NA ZŁOŚĆ

Karty Julki i Szpulki “Radzę sobie ze złością” pomagają w nauce panowania nad tym uczuciem zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Do kart dołączona jest instrukcja, jak używać poszczególne karty podczas zabawy – treningu, jak i podczas napadu złości. Karty do pobrania po zapisie na NEWSLETTER.

PO NITCE DO SZPULKI

Szpulka wpadła w kłębki tak, że jej nitki – nerwy zaplątały się o zwykłe nitki. Powstał z tego skomplikowany labirynt. Detektywie, pomóż Szpulce odnaleźć nitki i rozplącz pozostałe zadania.

ZNAJDŹ ZŁOŚĆ

Pobierz ilustrację i wspólnie z dziećmi zaznaczcie, jakie części ciała Julki, wyrażają złość. To dobra okazja do porozmawiania, czym jest złość. Pomogą Ci w tym Karty „Radzę sobie ze złością”. Otrzymasz je zapisując się na NEWSLETTER.