Julka i szpulka książki detektywistyczne dla dzieci zdobyły Nagrodę Główną

Julka i Szpulka z Nagrodą Główną w XXI Konkursie Świat Przyjazny Dziecku

Aktualności

5 czerwca odbyła się uroczysta Gala Rozdania Nagród Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nasze książki zdobyły Nagrodę Główną w kategorii Książki dla dzieci 0-7 lat. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt tworzyć produkty przyjazne dzieciom. 🙂

Dzieci kształtują przyszłość, właśnie teraz, poznając świat, obserwując i ucząc się od innych. Dlatego ważne jest, by otaczali je świadomi dorośli – pełni empatii, szacunku, wyrozumiałości i akceptacji. Tylko w takie warunkach dzieci będą mogły tworzyć lepszy świat, gdzie będzie więcej życzliwości i uśmiechu, a mniej przemocy i poniżenia. Jestem szczęśliwa, że mogę być wśród ludzi, którzy walczą o szacunek i wyrozumiałość wobec dzieci, o świat im przyjazny.

To XXI edycja konkursu, a Komitet Ochrony Praw Dziecka, to organizacja, która walczy z przemocą wobec dzieci, pomaga im w trudnych sytuacjach.

Dziękuję za zaangażowanie przede wszystkim ilustratorowi, Danielowi Włodarskiemu, bez którego nie byłoby Julki i Szpulki. Dziękuję wszystkim dystrybutorom, współpracownikom i partnerom za wsparcie. Bez Was nie mogłabym realizować misji, jaką jest wspieranie rozwoju dzieci, a rodziców w procesie wychowania.

A nade wszystko dziękuję Wam, moi Duzi i Mali Czytelnicy. Bez Waszego zaangażowania i wsparcia nie byłoby tej serii.

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Konkurs: Wymyśl nazwę multimedialnej książki!
Następny wpis
Kachna dołącza do kreatywnego zespołu Julki i Szpulki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.