audiobook dla dzieci

Premiera nowego audiobooka dla dzieci!

Aktualności

12 lipca oficjalna premiera trzeciej części aktywizujących audiobooków dla dzieci “Rozplątane Historie Julki i Szpulki” – Przydasie na cierpliwość

„Rozplątane Historie Julki i Szpulki” to edukacyjna seria aktywizujących audiobooków dla dzieci, która pokazuje, jak samodzielnie rozwiązywać rozmaite problemy. 

Posłuchaj fragmentu:

Trzecia część „Przydasie na cierpliwość” uczy, jak radzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach, w których dzieci łatwo tracą cierpliwość. Czekanie na swoją kolej jest nie lada wyzwaniem. Całe szczęście Szpulka, kłębek nerwów Julki, jak zawsze ma pomysł, jak sobie z tym poradzić i wspólnie rozplątują problem.

Julka nie może doczekać się niespodzianki, którą przygotowała jej nauczycielka, Pani Ilona. Z niecierpliwością czeka na to, co się wydarzy. Jednak sprawy nie potoczyły się tak, jak to było zaplanowane. Wszystko przez brak cierpliwości. Całe szczęście Julka wraz ze Szpulką znajdują rozwiązanie na czekanie na swoją kolej. Ta pełna humoru opowieść pokazuje dzieciom, jak być cierpliwym i dlaczego warto nad tym pracować.

Pobierz materiały dodatkowe do audiobooka dla dzieci

Do audiobooka dołączone zostały materiały dodatkowe, by dzieci wykonywały dodatków zadania podczas słuchania. Aktywności uczą dzieci uważności i słuchania ze zrozumieniem oraz spostrzegawczości. Dziecko podczas uzupełniania materiałów uczą się samodzielności – mogą same zdecydować, jakie przydanie na cierpliwość wybrać. 

Materiały zawierają praktyczne porady dla rodziców i nauczycieli, co zrobić, gdy dziecku zabraknie cierpliwości. Wsparcie merytoryczne zagwarantowała Ania Czechowska i Joanna Baranowska z Pozytywnej Dyscypliny, która wspiera rodziców w procesie wychowania swoich pociech.

„Rozplątane Historie” to cykl uzupełniający dotychczasowe detektywistyczne przygody Julki i jej niezwykłego kłębka nerwów – Szpulki. Poszczególne historie przeniosą dzieci w świat prawdziwych problemów, z którymi prędzej, czy póżniej będą musiały sobie poradzić. To seria wspierająca rodziców w procesie wychowania. Jej ideą jest pomoc dzieciom, by stały się w przyszłości świadomymi, samodzielnymi, pełnymi empatii i akceptującymi siebie i innych dorosłymi.

Aktywizujący audiobook dostępny w dwóch wersjach: udźwiękowionej oraz lektorskiej. Zdecydujcie sami, jak wolicie słuchać.

Audiobook dostępny przez 3 miesiące tylko w AUDIOTEKA

Materiały do audiobooka możesz pobrać tutaj

https://julkaszpulka.pl/wp-content/uploads/2024/07/MATERIALY-DO-ROZPLATANE-HISTORIE-CZ-3.pdf

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Ósmy zmysł, czyli o integracji sensorycznej
Następny wpis
Z dziećmi na morzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.