aktywizujący audiobook dla dzieci

Rozplątane Historie cz. 2 u wszystkich dystrybutorów

Aktualności

Aktywizujący audiobook dla dzieci dostępny u dystrybutorów

“Rozplątane Historie Julki i Szpulki” to edukacyjna seria audiobooków dla dzieci, która pokazuje, jak samodzielnie rozwiązywać rozmaite problemy. Druga część „Widzę Cię” uczy empatii oraz pokazuje, dlaczego warto dociekać, by zrozumieć drugiego człowieka oraz dlaczego warto rozmawiać o swoich uczuciach. Jak zawsze w poszukiwaniu rozwiązania pomoże Szpulka, sympatyczny kłębek nerwów Julki, która niechcący stworzyła go w napadzie złości.

Julka, rudowłosa dziewczynka jest przygnębiona. Nie chce nikomu powiedzieć, co się stało. Szpulka pomaga jej mówić o swoich uczuciach. Okazuje się, że nowa koleżanka dokucza innym dzieciom. By dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje, tworzą empatyczne okulary, by zobaczyć świat z perspektywy drugiej osoby i jak zawsze wspólnymi siłami, znajdują rozwiązanie.

Do aktywizującego audiobooka zostały dołączone materiały edukacyjne

Do aktywizującego audiobooka dla dzieci dołączone zostały materiały dodatkowe, by dzieci wykonywały dodatków zadania podczas słuchania i lepiej zrozumiały problemy w relacjach międzyludzkich. Tym razem będą także materiały edukacyjne dla rodziców i nauczycieli, by zastosować rozwiązania, które zastosowały Julka i Szpulka w praktyce. Wsparcie merytoryczne zagwarantowała Ania Czechowska i Joanna Baranowska z Pozytywnej Dyscypliny.

„Rozplątane Historie” to cykl audiobooków dla dzieci uzupełniający dotychczasowe detektywistyczne przygody Julki i jej niezwykłego kłębka nerwów – Szpulki. Poszczególne historie przeniosą dzieci w świat prawdziwych problemów, z którymi prędzej, czy póżniej będą musiały sobie poradzić. To seria wspierająca rodziców w procesie wychowania. Jej ideą jest pomoc dzieciom, by stały się w przyszłości świadomymi, samodzielnymi, pełnymi empatii i akceptującymi siebie i innych dorosłymi.

Dostępne dwie wersje audiobooka dla dzieci

Aktywizujący audiobook dla dzieci dostępny w dwóch wersjach: udźwiękowionej oraz lektorskiej. Zdecydujcie sami, jak wolicie słuchać.

Pobierz materiały edukacyjne do audiobooka tutaj.

`Posłuchaj fragmentu aktywizującego audiobooka dla dzieci na naszym kanale YouTube:

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Edukacja dzieci we Francji – rozmowa z Moniką Kamińską
Następny wpis
Promocja na Wielkanoc potrwa do 27 marca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.