Książka na wakacje – wyniki konkursu

Konkurs

Czas wakacji to też czas na wiele aktywności oraz cieszenie się wspólnymi chwilami. Wakacje to idealny moment na swobodę, odpoczynek, ale też rozwój. Mówi się, że podróże kształcą. Dodałabym, że rozwijają. Wcale nie muszą to być podróże dalekie. Może to być jednodniowa wycieczka. Odkrywanie nowych miejsc jest niezwykle rozwijające. Cudownie, jeśli podczas wakacji znajdzie się także czas na lekturę. To świetna okazja do odpoczynku po dniu pełnym wrażeń lub gdy za oknem pada deszcz.

Ciesze się, że tak wielu z Was, Mali Detektywi, wzięło udział w konkursie Julki i Szpulki. Wiele z nadesłanych prac było bardzo kreatywnych i nie ukrywam, że trudno było wyłonić tylko trzy. Zawsze mam takie poczucie, że wszyscy zasługują na nagrodę za podjęty wysiłek i poświęcony czas, szczególnie, że większość z nas przyzwyczajona jest do zdobywania nagród w sposób łatwy, na przykład poprzez rozdania lub losowanie.

Zapewne wielu uczestników może czuć rozczarowanie. Jednak udział w konkursie to przygoda, która uczy, nie tylko kreatywności, ale też cieszenia się chwilą, w której coś tworzymy, niezależnie od rezultatu, czy nagrody.

Poniżej znajdziecie galerię wszystkich nadesłanych prac. Każda jest wyjątkowa i każdą z osobna będę pokazywać na profilach Julki i Szpulki w social media. Uważam, że dzieci zasługują na takie wyróżnienie.

Dawid przygotował ciekawy film, gdzie zabrałby książkę  🙂

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu!

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Dzieci rozbudziły moją kreatywność
Następny wpis
#DzieciInspirują – Kasia z Wyspy Treści

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.