Macierzyństwo to czas zmian – rozmowa z Patrycją Maćkowską

Rodzicielstwo. To czas oczekiwania, nadziei, radości, zmartwień, strachu, skrajnych uczuć. Ogromna bomba emocji. To także czas ogromnych zmian. Życie z dziećmi jest inne. Gdy nasz mały bąbel przestaje być niemowlakiem, często pojawia się wtedy pytanie, co chcemy dalej robić.  Wrócić do pracy? Zmienić pracę? Założyć firmę? Zostać w domu z dzieckiem dłużej? Każdy wybiera swoją własną drogę. Jaką ścieżką podążyła Patrycja Maćkowska, mama dwóch chłopców, mama na własnej działalności i mama – twórczyni ekologicznych produktów dla dzieci Paticzkowo?

Dowiesz się z naszej rozmowy w ramach #DzieciInspirują! Patrycja opowie, jak godzi rolę mamy pracującej, z jakimi trudnościami się spotkała i skąd czerpie pomysły na nowe produkty. Opowie też, czy macierzyństwo było dla niej wyzwaniem i jak sobie z tym poradziła.

Będzie też o:

– patyczkach i przyciskaniu dzieci poduszkami,

– priorytetach i planowaniu,

-o tym, że jak się chce, to się da,

– wyrozumiałości,

– i kalafiorze.

—————————————————

Mam dla Was KOD RABATOWY na wszystkie produkty Patrycji! Jeśli szykujecie babyshower, będziecie w odwietkach u noworodka, chcecie zrobić wyjątkowy prezent na urodziny lub zrobić dziecku niespodziankę bez okazji, podczas zakupów wpiszcie SZPULKA20

—————————————————

#DzieciInspirują to nowa Akcja Wywiadowcza Julki i Szpulki. To cykl wywiadów z rodzicami, których dzieci zainspirowały do … no właśnie, jak się okazuje dzieci mogą inspirować do różnych rzeczy – zmiany podejścia do życia, zrealizowania dawnych marzeń, zmiany ścieżki zawodowej, zrobienia czegoś, czego nigdy nie robili. Poprzez rozmowy z innymi rodzicami chcę pokazać, że pomimo trudów rodzicielstwa, są i pozytywne aspekty, a może właśnie gdyby nie dzieci, to nie mielibyśmy odwagi czegoś zrobić?

———————————————-

Produkty stworzone przez Patrycję poznasz na: www.paticzkowo.pl

Sprawdź kanał Patrycji na Facebooku: https://www.facebook.com/paticzkowo/

Sprawdź kanał Patrycji na Instagramie: https://www.instagram.com/paticzkowo.pl/

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Macierzyństwo rozwija skrzydła – rozmowa z Patrycją Sołtysik
Następny wpis
Mogę wreszcie być sobą! – rozmowa z Anetą Łapką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.