Pozytywna mama – rozmowa z Asią Baranowską, propagatorką Pozytywnej Dyscypliny

Dzięki Asi wielu polskich rodziców może poznać Pozytywna Dyscyplinę i korzystać z jej bardzo praktycznych i wspierających narzędzi. Te podręczne narzędzia, to nic innego, jak sposoby na porozumienie z dziećmi, by budować pełne szacunku i mądrej miłości relacje w rodzinie.

Asia, mama Antka, Zuzi i Romka, propagatorka Pozytywnej Dyscypliny, edukatorka, coach i psycholog w jednym, czyli aktywna i pozytywna mama opowie do czego inspirują ją dzieci, jak zaczęła się przygoda z Pozytywną Dyscypliną i co Asia robiła, zanim została mamą.

Dowiecie się też, jak Asia godzi swoją pasję, pracę i rodzinę, co dostrzegła w sobie i otaczającym świecie dzięki dzieciom. Będzie też o szukaniu czasu z lupą i tego, co ważne. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do obejrzenia lub odsłuchania najnowszej rozmowy w ramach Akcji Wywiadowczej Julki i Szpulki #DzieciInspirują. _______________________________

#DzieciInspirują to nowa Akcja Wywiadowcza Julki i Szpulki. To cykl wywiadów z rodzicami, których dzieci zainspirowały do … no właśnie, jak się okazuje dzieci mogą inspirować do różnych rzeczy – zmiany podejścia do życia, zrealizowania dawnych marzeń, zmiany ścieżki zawodowej, zrobienia czegoś, czego nigdy nie robili. Poprzez rozmowy z innymi rodzicami chcę pokazać, że pomimo trudów rodzicielstwa, są i pozytywne aspekty, a może właśnie gdyby nie dzieci, to nie mielibyśmy odwagi czegoś zrobić?

———————————————-

Tu dowiesz się o Pozytywnej Dyscyplinie: https://pozytywnadyscyplina.pl/

Sprawdź kanał PD na Facebooku: https://www.facebook.com/PozytywnaDyscyplina

i Instagramie: https://www.instagram.com/pozytywnadyscyplina/

_______________________

Sprawdź książki Pozytywnej Dyscypliny w naszym sklepie!

Sklep

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Dzieci nie ograniczają! – rozmowa z Martą Ostrowską
Następny wpis
Dzieci są trenerem życia – rozmowa z Marcinem Perfuńskim, supertatą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.