Poznaj Julkę i Szpulkę – niezwykłych detektywów

Julka i Szpulka to para niezwykłych detektywów, którzy zadają pytania, poszukują odpowiedzi i rozplątują zagadkowe sprawy. Jeśli chcesz ich poznać, zapraszam do posłuchania prequel’u i fragmentu książki o pierwszej detektywistycznej przygodzie Julki i Szpulki – “Sprawie zaginięcia Lulu”.

W słuchowisku odnajdziesz treści, których nie ma w książce, ale są zapowiedzią tego, co stało się później. Dzięki temu dowiesz się, jak zaczęła się cała historia, dlaczego Julka potrzebowała lalki Lulu i co czuła, kiedy nie mogła jej odnaleźć. Poznacie też Szpulkę – wyjątkową postać, którą mam nadzieję Wasze dzieci polubią.

Zatem, jeśli musisz posprzątać rozsypane pod stołem płatki albo chcesz wreszcie wypić ciepłą kawę lub chcesz po prostu mieć krótką chwilę dla siebie, wystarczy, że włączysz w komputerze, telefonie, tablecie lub telewizorze Słuchowisko – Slajdowisko Julki i Szpulki.

Pamiętaj o przypomnieniu dziecku zasad korzystania z urządzeń mobilnych! Najważniejsze to pilnowanie czasu spędzonego przed ekranem.

Możesz o nich poczytać tutaj:

Dziecko w telefonie

Bawcie się mądrze!

mama Julki

 

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Dziecko w telefonie
Następny wpis
Szufladki należy palić na stosie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.