Szpulka – maskotka

Mali Detektywi będą mogli mieć swoją własną Szpulkę. Oto propozycja na stworzenia swojego własnego kłębka nerwów, który w każdej chwili będzie gotowy pomóc w różnych trudnych sytuacjach.

Maskotki to często stali towarzysze dziecięcych zabaw, ale także przyjaciele podczas trudnych sytuacji. Czasami wystarczy się przytulić do ulubionego, materiałowego przyjaciela, by ukoić złość, smutek lub strach.

Wielu z Was pyta, czy będą maskotki Julki i Szpulki. W naszym sklepie na razie ich nie będzie, jest na to zbyt wcześnie, jednak mamy wraz z Gabi i Zuzią pewną propozycję wspólnej zabawy. Możecie samodzielnie zrobić Szpulkę, którą będziecie mogli przytulić, jeśli poczujecie się źle, ogarnie Was smutek lub opanuje złość. Taka maskotka – Szpulka posłuży także do zabawy. Poniżej znajdziecie dwie instrukcje wykonania Szpulki – jedna jest z pompona – nitek, a druga ze skarpetki frotte. Sami zdecydujcie z czego i jakiego koloru ma być Szpulka.

Instrukcje wykonania Szpulki przygotowały Gabi i Zuzia, nasze wielkie fanki. Na ich profilu znajdziecie pomysły na wspólne, rodzinne zabawy oraz ciekawe recenzje.

Profil Gabi, Zuzi i jej mamy: https://www.instagram.com/gabi.zuzia/

Niteczkowa Szpulka z pompona

 

Szpulka ze skarpetki frotte

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Lemoniada
Następny wpis
#DzieciInspirują

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.