Dzieci inspirują mnie codziennie! – rozmowa z Anią, twórczynią SkumajTo

#DzieciInspirują to nowa Akcja Wywiadowcza Julki i Szpulki. To cykl wywiadów z rodzicami, których dzieci zainspirowały do … no właśnie, jak się okazuje dzieci mogą inspirować do różnych rzeczy – zmiany podejścia do życia, zrealizowania dawnych marzeń, zmiany ścieżki zawodowej, zrobienia czegoś, czego nigdy nie robili.

Poprzez rozmowy z innymi rodzicami chcę pokazać, że pomimo trudów rodzicielstwa, są i pozytywne aspekty, a może właśnie gdyby nie dzieci, to nie mielibyśmy odwagi czegoś zrobić?

Dzisiejsza rozmowa będzie o tym, jak Ania zmieniła swoją pracę i podejście do życia dzięki dzieciom i jak sobie poradziła z wyzwaniami macierzyństwa. A jak się okazało miała ich sporo. Poznaj historię Ani, mamy Michała i Antka, która dzięki swoim dzieciom stworzyła zabawki pod marką SkumajTo, by pomóc synowi w terapii mowy oraz innym dzieciom z podobnymi zaburzeniami, ale nie tylko, bo jej produkty sprawdzą się w każdym domu.

Zapraszam do obejrzenia naszej rozmowy.

Produkty Ani odnajdziesz na stronie https://skumajto.pl/

PS. Jeśli rozmowa Cię do czegoś zainspirowała lub po prostu Ci się spodobała, napisz komentarz lub udostępnij znajomym. Dzięki!

Nowy audiobook Julka i Szpulka Wróbel, który ćwierkał za dużo

Podziel się:

Poprzedni wpis
Dzieci nas pchały do normalnego życia
Następny wpis
Dzieci rozbudziły moją kreatywność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.