Dzieci inspirują mnie codziennie! – rozmowa z Anią, twórczynią SkumajTo

#DzieciInspirują to nowa Akcja Wywiadowcza Julki i Szpulki. To cykl wywiadów z rodzicami, których dzieci zainspirowały do … no właśnie, jak się okazuje dzieci mogą inspirować do różnych rzeczy – zmiany podejścia do życia, zrealizowania dawnych marzeń, zmiany ścieżki zawodowej, zrobienia czegoś, czego nigdy nie robili.

Poprzez rozmowy z innymi rodzicami chcę pokazać, że pomimo trudów rodzicielstwa, są i pozytywne aspekty, a może właśnie gdyby nie dzieci, to nie mielibyśmy odwagi czegoś zrobić?

Dzisiejsza rozmowa będzie o tym, jak Ania zmieniła swoją pracę i podejście do życia dzięki dzieciom i jak sobie poradziła z wyzwaniami macierzyństwa. A jak się okazało miała ich sporo. Poznaj historię Ani, mamy Michała i Antka, która dzięki swoim dzieciom stworzyła zabawki pod marką SkumajTo, by pomóc synowi w terapii mowy oraz innym dzieciom z podobnymi zaburzeniami, ale nie tylko, bo jej produkty sprawdzą się w każdym domu.

Zapraszam do obejrzenia naszej rozmowy.

Produkty Ani odnajdziesz na stronie https://skumajto.pl/

PS. Jeśli rozmowa Cię do czegoś zainspirowała lub po prostu Ci się spodobała, napisz komentarz lub udostępnij znajomym. Dzięki!

Podziel się:

Poprzedni wpis
Dzieci nas pchały do normalnego życia
Następny wpis
Dzieci rozbudziły moją kreatywność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

Menu